Úvodní strana

Partners Financial Services


Partners Financial Services, a. s.

Finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a. s. vstoupila na trh v roce 2007 a dnes je se svým více než miliardovým ročním obratem jedničkou v České republice.

Za naším úspěchem stojí filozofie a vize zakladatelů společnosti, mezi něž patří například uznávaný český ekonom Pavel Kohout, bývalý náměstek ministra financí Tomáš Prouza nebo předsedkyně představenstva společnosti Kateřina Palková.

Touto vizí je poskytování kvalitního a poctivého finančního poradenství širokému spektru obyvatel. Chceme dělat finanční poradenství JINAK, a proto dbáme na pečlivý výběr a vzdělávání našich poradců, zaměstnáváme tým analytiků, který vytváří exkluzivní nízkonákladové produkty v oblasti pojištění, investic i bankovnictví, a přísně hlídáme kvalitu finančních plánů pro klienty.

Vzdělávání, ať již poradců Partners, klientů nebo široké veřejnosti, je důležitým pilířem naší korporátní filozofie. Dlouhodobě podporujeme spolupráci s vysokými školami, provozujeme finanční zpravodajské servery peníze. cz a finmag.cz a naši poradci se účastní pořadu Krotitelé dluhů v České televizi. V roce 2010 jsme spolu s profesním sdružením AFIZ přinesli do ČR vzdělávací standardy a certifikát celoevropské úrovně European Financial Advisor™ (EFA).

Partners jsou hlavním inovátorem na trhu finančního poradenství a neustále rozšiřují své aktivity. Patří mezi ně spuštění Partners bankovních služeb ve spolupráci s UniCredit Bank, založení vlastní investiční společnosti nebo vznik společnosti Partners Akademie.

Nebojíme se být vždy o krok napřed a hledáme vzdělané a ambiciózní mladé osobnosti, které do toho chtějí jít s námi.

Ing. Petr Borkovec, generální ředitel společnosti Partners

Petr Borkovec

Partners si jako jednička na finančně-poradenském trhu dobře uvědomují nutnost podpory vzdělávání v oblasti financí a jejich správy. Chceme finančně gramotnou veřejnost, která bude své peněžní otázky zodpovědně a zavčas řešit. A k tomu potřebujeme vzdělané profesionály, kteří s plánováním financí a tvorbou osobních portfolií poradí. Proto jsme ve spolupráci s PEF připravili nový obor Finance a investiční management, který má vychovávat právě takové odborníky.

Teoretické znalosti jsou nejefektivnější v kombinaci s praktickou zkušeností. Proto jsme rádi, že i naši obchodní partneři z řad finančních institucí se do projektu aktivně zapojili. Všichni si uvědomujeme, jak perspektivní a důležitý je v Česku právě obor financí.