Úvodní strana

Aegon Pojišťovna, Aegon Penzijní fond


AEGON patří mezi největší světové společnosti v oblasti životního pojištění a penzijního připojištění. Jsme také vyhledávaným poskytovatelem investičních produktů. Našich 28 000 zaměstnanců obsluhuje více než 40 milionů zákazníků ve více než 20 zemích Evropy, Ameriky i Asie.

Klíčové trhy dnes představují tradiční země jako Spojené státy, Nizozemsko a Spojené království, významný růst však AEGON zažívá v regionu střední a východní Evropy. Kořeny naší společnosti sahají do první poloviny 19. století. Vznik značky AEGON v roce 1983 odstartoval novou etapu, která je charakterizována dynamickým rozvojem a moderním přístupem k podnikání.

AEGON zahájil obchodní činnost na českém trhu v dubnu 2005 jako specialista na prodej především investičního životního pojištění. V roce 2007 vznikl AEGON Penzijní fond.

Respekt, kvalita, transparentnost a důvěra jsou základní hodnoty, na kterých značka AEGON stojí. Naší ambicí je být vždy nejlepší ve svém oboru. Chceme přinášet inovativní řešení, která udávají nový směr v klíčových oblastech – investice, pojištění a penze. Naše aktivity se různým způsobem dotýkají života milionů lidí po celém světě. Cíl je však v každé zemi a v každý okamžik stejný – lepší zabezpečení budoucnosti.

Více informací lze nalézt na internetových stránkách www.aegon.cz nebo www.aegon.com.

Proč obor Finance a investiční management podporuje Aegon Česká republika?

Rozhodli jsme se podpořit nově vznikající obor Finance a investiční management na Provozně -ekonomické fakultě v Brně, protože chceme přispívat k profesionalizaci a posilování trhu finančních služeb.

Za jeden z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, považujeme vytvoření úzkých vazeb mezi akademickým světem a reálným tržním prostředím s ohledem na potřeby firem podnikajících na českém finančním trhu a jejich klientů.

Myslíme si, že firmy by na sebe měly vzít část odpovědnosti a aktivit při výchově, rozvoji a vzdělávání odborníků, kteří se stanou budoucí generací zaměstnanců a manažerů v oboru.